Ковальський Михайло Йозифович

Ковальський Михайло Йозифович

Асистент кафедри


Автобіографія

Народився в 1973 р. в смт. Берегомет Вижницького району Чернівецької області. В 1990 р. закінчив ЗОШ в с. Долішній Шепіт. З 1990 р. по 1992 р. навчався в фармацевтичному училищі ім. Протасевича (м. Житомир). З 1992 р. по 1993 р. працював в ДКП Аптека №110 м. Чернівці. В 1993 р. вступив до Львівського державного медичного університету на фармацевтичний факультет. Після закінчення навчання працював завідувачем аптеки ПТП МП фірми «Едельвейс» (м. Чернівці). З 2005 р. працюю на посаді асистента кафедри фармації Буковинського держаного медичного університету.Діяльність в університеті:

Матеріально-відповідальний на кафедрі фармації. Відповідальний за організацію, методичне та наочне забезпечення навчального процесу з фармацевтичного та медичного товарознавства у студентів спеціальності „Клінічна фармація” ОКР «спеціаліст», спеціальності «Фармація» ОКР «бакалавр» (очна та заочна форми навчання).

Напрямки наукової діяльності:

  • дослідження вітчизняного ринку таропакувальної фармацевтичної продукції та перспективи його розвитку;
  • дослідження екстемпорального виготовлення ліків у Чернівецькій області.
  Наукові публікації:
  • Геруш О.В., Ковальський М.Й., Горошко О.М., Кишкан І.Г. Сучасний стан і перспективи розвитку вітчизняного ринку таропакувальної фармацевтичної продукції//Матеріали науково-практичної конференції «Сучасні проблеми тари та пакування споживчих товарів». – Харків. - 2009. - С. 73-74.
  • Горошко О.М., Заморський І.І., Геруш О.В., Ковальський М.Й. Вплив ліпофлавону на фібринолітичну та протеолітичну активність у рідинах організму та тканині нирок щурів за умов гострої ниркової недостатності//Матеріали VII Національного з’їзду фармацевтів України «Фармація України. Погляд у майбутнє», (15-17 вересня 2010 р.) – Харків. – 2010. - Т.2 – С. 33.

  Дисципліни, що викладаються:

  аптечна та промислова технологія лікарських засобів, технологія лікарських косметичних засобів, фармацевтичне та медичне товарознавство

  Хоббі, захоплення:

  активний відпочинок на природі, футбол

  Контактний e-mail:

  Написати листа