Гудзь Надія Анатоліївна

Гудзь Надія Анатоліївна

Викладач відділення молодших медичних і фармацевтичних фахівців


Автобіографія

Народилась 10 вересня 1984 р. у м. Бар Вінницької області. У 2001 р. з медаллю закінчила Барську загальноосвітню школу №3. У 2001 – 2006 рр. навчалася на фармацевтичному факультеті Буковинського державного медичного університету за спеціальністю «Клінічна фармація» ОКР «спеціаліст». Після закінчення університету одночасно навчалася в інтернатурі та магістратурі на базі кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ. У 2007 році виконала магістерську науково-кваліфікаційну роботу на тему: «Фармакоекономічний аналіз використання антибактеріальних засобів у хворих на позагоспітальну пневмонію та шляхи оптимізації зменшення вартості лікування». Здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр фармації».  З 2006 р. працюю викладачем відділення молодших медичних і фармацевтичних фахівців на кафедрі фармації.


Діяльність в університеті:
Відповідальний куратор на кафедрі фармації. Секретар державної кваліфікаційної комісії зі спеціальності «Фармація», ОКР «молодший спеціаліст».

Напрямки наукової діяльності:
  • Фармакооекономічний аналіз ринку антибактеріальних препаратів, що застосовуються при лікуванні позагоспітальної пневмонії

  Наукові публікації:
  • Геруш О.В., Гудзь Н.А. Особливості ціноутворення на лікарські засоби в Україні // Матеріали ІІІ міжнар. медико-фармац. конф. студентів та молодих вчених. «Хист». – Чернівці. – 2006. - Вип.8. – С.67.
  • Ткач Є.П., Довганюк Н.І., Гудзь Н.А. Фармакоекономічний аналіз використання антибактеріальних засобів у хворих на позагоспітальну пневмонію та шляхи оптимізації зменшення вартості лікування // Матеріали науково-практичної конференції «Підготовка клінічних провізорів в Україні: досвід, проблеми та перспективи» (Чернівці, 3-4 жовтня 2007р.) – Чернівці. - 2007. - С. 45-46.
  • Косуба Р.Б., Гудзь Н.А., Садогурська К.В. Аналіз моніторингу побічних реакцій ліків у Чернівецькій області в 2008 р. // Матеріали VІ міжнародної медико-фармацевтичної конференції студентів та молодих вчених (Чернівці,7-9 квітня 2009 р.). Хист. - Чернівці. – 2009. – Вип. 11. – С. 158.
  • Косуба Р.Б., Музика Н.Я., Гудзь Н.А., Паламар А.О. Проблема ціноутворення на лікарські засоби в Україні // Матеріали VІ міжнародної медико-фармацевтичної конференції студентів та молодих вчених (Чернівці,7-9 квітня 2009 р.). Хист. - Чернівці. – 2009. – Вип. 11. – С.172.
  Дисципліни, що викладаються:

  організація та економіка фармації

  Хоббі, захоплення:

  туризм, кулінарія

  Контактний e-mail:
  Написати листа